abcde
Wednesday, February 1, 2023
Telewizja Sandomierz – rzetelne dziennikarstwo


Handel dekoderami DVB-T

Cyfryzacja okazało się niemałym krokiem dla Polskiego społeczeństwa przyzwyczajonego do obowiązujących od lat standardów, ale również dla polskiej gospodarki. Szczególnie...

By Kuba Gojnicz , in Telewizja , at 19 lipca 2021

Cyfryzacja okazało się niemałym krokiem dla Polskiego społeczeństwa przyzwyczajonego do obowiązujących od lat standardów, aleProdukcja cnc Łódź również dla polskiej gospodarki. Szczególnie sektory zajmujące się wytwarzaniem urządzeń elektronicznych i ich sprzedażą miały możliwość zarobienia niemałych pieniędzy na tej rewolucji. Wyłączenie wszystkich nadajników umożliwiających odbieranie telewizji analogowej okazało się dobrym sposobem nie tylko na dostosowanie się do unijnych standardów, ale również na rozkręcie polskiego handlu.

Każda osoba, która chciała nadal mieć możliwość oglądania najpopularniejszych programów telewizji polskiej musiała zaopatrzyć się w nowy telewizor wyposażony w funkcje umożliwiające odbieranie sygnału cyfrowego lub w dekoder DVB-T. Dekodery tego typu dają bowiem możliwość odbierania sygnału cyfrowego na starych telewizorach. Tym samym niemal wszyscy użytkownicy musieli wydać średnio po 100 złoty na zakup nowegoteczki skórzane męskie dekodera. Nielicznie woleli przy okazji tej rewolucji zainwestować w nowy telewizor za kilka tysięcy złotych. Okazuje się, że handlarze i producenci urządzeń mieli na cyfryzacji bardzo duży zysk, na którym zyskała również gospodarka.
Artykuł dzięki: